top of page
yanmar-header-branding-v1.png

Viens no mazās un vidējās celtniecības tehnikas līderiem  tirgū!

YANMAR ekskavatori

Mūsu uzņēmuma „Baltic Tractor” piedāvājumā ir kvalitatīvie un ekonomiskie ražotāja „Yanmar” ekskavatori. Šī celtniecības tehnika ir paredzēta rakšanas darbu veikšanai un dažādu materiālu pārvietošanai no vienas vietas uz otru celtniecības darbu teritorijā. 

 

Mūsu mājaslapā Jums ir iespējams aplūkot piedāvājumā esošo ekskavatoru parametrus un veidus, pēc kuriem iespējams noteikt, kāda apjoma darbiem šī tehnika ir paredzēta.

NR1_edited.jpg
Yanmar riteņu ekskavatori

YANMAR riteņu ekskavatori

Yanmar riteņu ekskavatori ir ērti, jaudīgi un efektīvi. Viņi ir īsts komandas spēlētājs. Tieši tāds transportlīdzeklis, kādu katrs operators vēlas iegūt būvlaukumā – no ainavu veidošanas līdz būvniecības un inženiertehniskajiem projektiem. Materiālu celtspēja un manvrētība padara šos ekskavatorus par īpaši nozīmīgu palīgu ceļu būvniecībā

YANMAR iekrāvēji

„Yanmar” ražotajiem iekrāvējiem ir augsta manevrēt spēja, kā arī tie nebojā ceļa segumu, pa kuru tiem regulāri ir jāpārvietojas celtniecības darbu veikšanas laikā. Mūsu uzņēmums „Baltic Tractor” pārstāv ražotāju „Yanmar” Latvijā, tāpēc arī Latvijā ir iespējams iegādāties jau sen slavētos un izcilos „Yanmar” firmas iekrāvējus. 

 

Iekrāvēji lieliski noder birstošās kravas pārvietošanai no vienas vietas uz citu vai tās iekraušanai piekabēs. Ražotāja „Yanmar” iekrāvēji ir jaudīgi, tomēr tie lieliski nodrošina degvielas ekonomiju un paveiktā darba kvalitāti.

YANMAR iekrāvēji
YANMAR pašizgāzēji/damperi

YANMAR pašizgāzēji/damperi

Lai papildinātu mūsu ekskavatoru un riteņu iekrāvēju klāstu būvniecības laukumā, mēs piedāvājam kompaktos pašizgāzējus - damperus. Mūsu pašizgāzēji var iebraukt šaurās, grūti pieejamās vietās, tā kā to nespēj neviens pašizgāzējs. Yanmar pašizgāzējs būs izcils palīgs, Jums veicot darbu, nelīdzenās un dubļainās, grūti izbraucamās, vietās.

Ekskavatori un iekrāvēji demolēšanas, celtniecības un birstošo kravu pārvietošanas darbu veikšanai

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page