top of page

Par mums

SIA "Baltic Tractor" uzņēmums

BALTIC TRACTOR ir autorizēts pārstāvis Latvijā četriem lieliem, starptautiski pazīstamiem celtniecības, lauksaimniecības un pacēlājtehnikas zīmoliem – YANMAR, KRAMER, CLARK un JLG.

Mūsu mērķis ir palīdzēt Jums atrast ne tikai piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām, iegādājoties jaunu vai lietotu tehniku, bet arī vienmēr sniegt individuālu atbalstu arī nākotnē – visā tehnikas darba mūža garumā, uzturot tās darbaspēju pēc iespējas augstākā līmenī.

Mēs zinām, cik liela nozīme ir kvalitatīvam tehniskajam atbalstam jebkurā darba procesā, lai netiktu samazināta darba produktivitāte un uzstādītie mērķi. Kvalitatīvu, atbildīgu un kompetentu – šādu atbalstu mēs vēlamies sniegt katram savam sadarbības partnerim.

Mēs būsim gandarīti, ja varēsim Jums sniegt šādu atbalstu ceļā uz Jūsu mērķiem.

SIA "Baltic Tractor" uzņēmums

Uzņēmuma politika

BALTIC TRACTOR vadības sistēma ir ieviesta un sertificēta atbilstoši ISO (International Organization for Standardization) starptautiskajām prasībām.

Mēs apliecinām, ka esam izstrādājuši sava uzņēmuma politiku ar skaidri definētiem mērķiem un rīcības programmu. Mūsu vadības struktūrā visi pienākumi ir orientēti uz klientu vajadzībām un vēlmēm, kā arī ar mērķi veicināt uzņēmuma darbības efektivitāti un konkurētspēju. (ISO 9001:2015)

Ieviešot vides pārvaldības sistēmu (ISO 14001:2015) uzņēmuma darbība tika veidota atbildīgi – gan pret vidi, gan sabiedrību kopumā. Mēs apzināmies, kādu kaitējumu apkārtējai videi bezatbildīga darbība var nodarīt, piesārņojot ar ražošanas blakusproduktiem un dažādu veidu atkritumiem. Mūsu uzņēmuma darbības ietekme uz apkārtējo vidi tiek sistemātiski kontrolēta, un mūsu mērķis ir meklēt aizvien jaunas pilnveidošanās iespējas, lai kaitējuma nozīme tikai turpinātu samazināties.

Mēs esam ieinteresēti panākt un demonstrēt arī stabilu arodveselības un darba drošuma (OH&S) izpildījumu savā uzņēmumā, vadot savus OH&S riskus, kas saskan ar to OH&S politiku un mērķiem. Tas tiek veikts kontekstā ar arvien stingrāko likumdošanu, ekonomiskās politikas attīstību un citiem līdzekļiem, kas veicina labas OH&S prakses. (OHSAS:18001)

SIA "Baltic Tractor" uzņēmums
SIA "Baltic Tractor" uzņēmums
SIA "Baltic Tractor" uzņēmums
KVALITĀTE

SIA "Baltic Tractor" definē kvalitāti kā spēju piegādāt saviem klientiem kvalitatīvu, klienta izvirzītajām un nozares reglamentējošām prasībām atbilstošu industriālo tehniku un aprīkojumu.

 

Sniegt saviem klientiem profesionālu apkalpošanu un konsultācijas tehnikas un aprīkojuma iegādē un ekspluatācijā.

DARBINIEKI

Uzņēmuma lielākā vērtība ir darbinieki. Mēs rūpējamies par mūsu darbinieku drošību un arodveselību, kā arī profesionālās kompetences pilnveidošanu.

DABAI DRAUDZĪGI

Mēs apzināmies, ka jebkura saimnieciskā darbība atstāj ietekmi uz apkārtējo vidi. Mēs izprotam un uzskatām par vienu no savām prioritātēm nepieciešamību kontrolēt un samazināt ietekmi uz vidi, kas rodas uzņēmuma procesos, kā arī no piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem.

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page