top of page
Search

Yanmar ekskavatori


Yanmar ekskavatori ir speciālas iekārtas, kas paredzētas celtniecības un zemes darbiem – arī grūti pieejamās vietās. Jaudīgi, augsta darba efektivitāte, kompakti izmēri, viegla transportēšana, komforts un citas priekšrocības efektīvam un drošam darbam.


Pateicoties savam jaudīgumam un stabilitātei, piemēram, SV sērijas kāpurķēžu ekskavatori efektīvi darbojas jebkurā būvlaukumā, veicot pat ļoti sarežģītus darbus. Šie vieglie un kompaktie ekskavatori ir izstrādāti daudzpusīgai izmantošanai zemes darbiem, ēku rekonstrukcijai, ainavu veidošanai un citiem mērķiem. Yanmar ekskavatori, pateicoties ražotāja plašajām zināšanām un ilggadējai pieredzei, apvieno tādas īpašības kā jaudīgums, augsta darba efektivitāte, kompakti izmēri, viegla transportēšana, komforts un citas priekšrocības efektīvam un drošam darbam.


Yanmar ekskavatori – uzticamība un ilgs kalpošanas mūžs Mini ekskavatori Yanmar ir plaši pazīstami ar vienkāršu un ērtu vadību, kā arī jaudīgiem un ekoloģiskiem dzinējiem. Uzņēmums ir uzkrājis milzīgu pieredzi celtniecības iekārtu un dīzeļdzinēju ražošanā. Augstu degvielas izmaksu apstākļos īpaša uzmanība tiek pievērsta degvielas efektivitātei – šis parametrs atšķir Yanmar aprīkojumu no citiem ražotāju izstrādājumiem. Ekskavatori no 600 kg līdz 10 tonnām un vairāk izceļas ar labu uzbūves kvalitāti, uzticamību un inovatīvu pieeju. Tā kā Yanmar dīzeļdzinēji ir kompakti pēc izmēra, tas ļāvis izveidot ViO sērijas kāpurķēžu ekskavatorus. To īpašais šasijas dizains nodrošina stabilitāti darbībā, jo ViO sērijas ekskavatoru pagriežamā platforma ir veidota tādā veidā, ka tai pagriežoties, netiek pārsniegtas šasijas robežas. Šādi tehnoloģiskie risinājumi praktiski atceļ visus ierobežojumus darbā, jo ekskavatori var strādāt ierobežotā telpā un sarežģītos apstākļos. Videi draudzīgi dzinēji, plaša un ērta kabīne, digitālā saskarne Yanmar ražotie dīzeļdzinēji ir jaudīgi un videi draudzīgi. Visi Yanmar motori rada zemāko iespējamo izmešu daudzumu, savukārt uzlabotā trokšņa samazināšanas tehnoloģija samazina nogurumu, strādājot ar ekskavatoru, kas noteikti pozitīvi ietekmē darba produktivitāti. Ekskavatori no Yanmar kā, piemēram, SV sērijas modeļi nodrošina pārvietošanās brīvību operatoram, pateicoties plašajai kabīnei – tajā ir ērti sēdēt plašās kāju telpas dēļ un viegli izkāpt un iekāpt kabīnē. Iekārtas pamataprīkojums ietver regulējamu operatora sēdekli (ar galvas balstu), kas samazina operatora nogurumu. Tāpat ekskavatori (piemēram, SV18 modelis) ir aprīkoti ar digitālo saskarni jeb interfeisu, kas informē operatoru par mašīnas stāvokli reālajā laikā. Ērts LCD displejs ir integrēts labajā konsolē, un tas ir redzams spilgtā saules gaismā un naktī. Displejā tiek parādīti dati par nostrādātajām stundām un atgādinājumi par gaidāmo apkopi. Tas sniedz arī plašu informāciju par iekārtas darbību (eļļas un dzesēšanas šķidruma temperatūra, degvielas daudzums tvertnē utt.) un paziņo par iekārtas darbības traucējumiem. SIA "Baltic Tractor" – autorizēts Yanmar pārstāvis Latvijā Mūsu uzņēmuma mērķis ir palīdzēt atrast ne tikai piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām, iegādājoties jaunu vai lietotu tehniku, bet arī sniegt individuālu atbalstu arī nākotnē. Mūsu piedāvājumā ir atrodami Yanmar SV un ViO sērijas kāpurķēžu ekskavatori, riteņu ekskavatori, pašizgāzēji, frontālie iekrāvēji. Lai uzzinātu vairāk par produktiem, servisu un sadarbības iespējām, lūdzu, sazinieties ar mūsu uzņēmumu!

0

Feed

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page