top of page
Kramer_Logo_Standard_pos_RGB-(3).png

Kramer frontālais iekrāvējs

Kramer frontālie riteņiekrāvēji pārsteidz ar savu izcilo manevrētspēju, caurgājamību un augsto efektivitāti. Pateicoties transportlīdzekļa īpašajai konstrukcijai, stūres kustību dēļ smaguma centrs nemainās. Stūrējot kustas tikai riteņi, tādējādi tiek saglabāta maksimālā kravnesība un augsta stabilitāte arī uz nelīdzena vai slīpa seguma.

Frontālais iekrāvējs ar teleskopiskais izlici.jpg

Kramer frontālais iekrāvējs ar teleskopisko izlici

Kramer teleskopiskās izlices frontālie iekrāvēji ir universāli. Teleskopiskā izlice nodrošina papildus sniedzamību. Nedalītais rāmis nodrošina augstu stabilitāti, saglabājot nemainīgu smaguma centru, kas ļauts Jums padarīt darbu maksimāli droši. Laikietilpīgas manevrēšanas vietā ir iespējams apgriezties vienā piegājienā ļoti šaurās vietās. Nedalītais un kompaktais rāmis neļauj mainīties attālumam starp tehnikas atsvaru un pacelšanas mehānismu.

Kramer teleskopiskais iekrāvējs

Kramer teleskopiskie iekrāvēji ir uzticami veiktspējas un izturības ziņā. Mūsu teleskopiskie iekrāvēji ir lieliski palīgi. Neatkarīgi no tā, vai kraujat šķeldu, atkritumus vai teritorijā pārvietojat materiālus, piemeklējot tam nepieciešamos piederumus, jebkurš darbs tiks paveikts ātri un kvalitatīvi.

Teleskopiskais iekrāvējs.jpg
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page