Doosan iekrāvējs oranžā krāsā

Doosan iekrāvēji

Preču zīme Doosan ir viens no līderiem pasaules iekrāvēju ražotāju vidū, jo šī zīmola produkciju raksturo tās augstā kvalitāte, izcila veiktspēja un uzticamība.

Iekrāvēji ir neatņemama sastāvdaļa jebkuras noliktavas vadībā. Doosan iekrāvēji ir uzticams un laika gaitā pārbaudīts specializētais noliktavas aprīkojums, ar kura palīdzību tiek veiktas efektīvas un operatīvas iekraušanas un izkraušanas operācijas, vienlaikus nodrošinot kvalitatīvu un optimālu kravu izvietošanu noliktavā atbilstoši to specifikai un mērķim. 

 

Doosan iekrāvēji – optimāla cenas un kvalitātes attiecība

Izvēloties noliktavas aprīkojumu sava uzņēmuma vajadzībām, ir ieteicams iepriekš iepazīties ar visām tā priekšrocībām. Iekrāvēji no preču zīmola Doosan atšķiras no citu ražotāju specializētā aprīkojuma ar savu neticamo izturību un darba intensitāti, kas ļauj izmantot šos iekrāvējus pastiprinātā režīmā. Iekrāvējiem ir izcilas tehniskās īpašības, tādas kā:

• efektīva bremžu sistēma, kas nodrošina ērtu manevrēšanu un drošu ekspluatāciju;
• inteliģents vadības panelis, kas ievērojami atvieglo operatora darbu ar dažāda veida kravām;
• ērta operatora sēdvieta.
Tāpat Doosan iekrāvējus raksturo augsta kravnesība, lietošanas ērtums, izturība pret agresīvu vidi un citas vērtīgas priekšrocības, kas ne tikai uzlabo darbinieku produktivitāti, bet arī nodrošina izcilu darba rezultātu.


Jaudīgs un ekonomisks dzinējs

Doosan iekrāvēji ir praktiski un izturīgi. Tos raksturo ļoti jaudīgi dzinēji, piemēram, GX PLUS Series modeļa 3,0 litru Yanmar dīzeļdzinējs, kas paredzēts rūpnieciskajām vajadzībām. Šis dzinējs nodrošina lielisku degvielas patēriņa efektivitāti un zemu trokšņa līmeni. Savukārt GX PLUS Series modeļa 2,4 litru sašķidrinātās naftas gāzes dzinējs nodrošina lielisku griezes momentu un augstu veiktspēju, kā arī samazinātu trokšņu līmeni.


Dakšveida iekrāvēju iegāde – gudra izvēle Jūsu uzņēmumam

Iegādājoties Doosan dakšveida iekrāvējus, Jūs ne tikai izmantosiet modernas tehnoloģijas sava uzņēmuma darbībā, bet arī ietaupīsiet uz degvielas un remonta izmaksām, palielināsiet darba produktivitāti un saudzēsiet vidi. Mūsu uzņēmuma SIA "Baltic Tractor" piedāvājumā Jūs atradīsiet modeļus ar gāzes un dīzeļa dzinējiem un ar dažādiem tehniskajiem parametriem, tādiem kā jauda, sērija, celtspēja, smaguma centrs. Iekrāvēju iegāde mūsu uzņēmumā – tas ir ilgtermiņa ieguldījums veiksmīga biznesa organizēšanā. Aicinām sazināties ar "Baltic Tractor" uzņēmuma speciālistiem, kuri ieteiks piemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmuma vajadzībām!

0
Feed

Komentēt