Iekrāvējs noliktavā

Yanmar un Doosan iekrāvēju apskats

Iekrāvēji ir specializēts aprīkojums, ko aktīvi izmanto noliktavās, rūpnīcu cehos, būvlaukumos, kā arī citos objektos. 

To izmantošana sekmē produktivitātes pieaugumu, samazina darbaspēka izmaksas un ietaupa naudu. Pastāv dažāda veida iekrāvēji, kas tiek iedalīti gan pēc motora veida, gan pēc veicamo darbu specifikas, kā arī pēc ārējiem raksturojumiem. Piemēram, lielu popularitāti ir iemantojuši funkcionālie dakšveida iekrāvēji, kā arī frontālie iekrāvēji apjomīgu būvniecības darbu veikšanai. Taču plaši tiek izmantoti arī dažāda veida kausa iekrāvēji, ekskavatori-iekrāvēji un citi šīs spectehnikas veidi.


Kas ir frontālais iekrāvējs?


Veicot lielu darba apjomu atklātos būvlaukumos, tiek izmantoti jaudīgi frontālie iekrāvēji uz riteņu šasijas, kas padara aprīkojumu ļoti mobilu, paplašina tā iespējas un palielina produktivitāti. Pateicoties jaudīgajam hidrauliskajam mehānismam, šai tehnikai ir liela celtspēja. Teleskopiskie stieņi, kā arī dažāda izmēra kausi ļauj veikt rakšanas darbus diezgan lielā dziļumā.


Yanmar iekrāvēji


Viens no uzticamākajiem iekrāvēju ražotājiem pasaulē Yanmar piedāvā kompaktus un labi pārdomātus frontālos iekrāvējus, kuru darbība netraucē transportlīdzekļu un gājēju kustībai, nekaitē dabai un neiznīcina ceļu segumu. Ar ko Yanmar frontālie iekrāvēji atšķiras no citu ražotāju modeļiem?

 • Hidrostatiskā piedziņa;
 • Uzlabots dīzeļdzinējs ar samazinātu emisiju un trokšņu līmeni;
 • Pārvietojama aizmugurējā ass un šaurāks pagrieziena aplis, kas nodrošina labāku spēju pārvarēt šķēršļus un precīzu manevrēšanu;
 • Lieliska redzamība un operatora komforts;Drošības indikatori;
 • Ārējā poga avārijas motora izslēgšanai.
Yanmar iekrāvēji ir lieliski piemēroti izmantošanai pilsētās, tie ir pielāgoti celtniecības un citiem darbiem dažāda veida laikapstākļos un arī šaurās vietās, pateicoties to kompaktajiem izmēriem.


Kāpēc nepieciešams dakšveida iekrāvējs?


Dakšveida iekrāvēji ir specializēts aprīkojums, ko bieži izmanto dažādiem iekraušanas vai izkraušanas darbiem noliktavās. Šo tehniku raksturo augsta manevrēšanas spēja un uzticamība. Iegādājoties dakšveida iekrāvējus, jāpievērš uzmanība to dakšām, jo tās var būt izvietotas transportlīdzekļa priekšā vai sānos. Svarīgi ir pievērst uzmanību arī dzinēja veidam — iekrāvējus var iegādāties ar elektrisko, gāzes vai dīzeļdzinēju. Viena no nozīmīgākajām šīs iekārtas priekšrocībām ir tās funkcionalitāte. Ar šādas tehnikas palīdzību ir iespējams pārvadāt ne tikai nelielus, atsevišķus priekšmetus, bet arī diezgan smagas kravas.


Doosan dakšveida iekrāvējs


Uzticamo, laika gaitā pārbaudīto speciālo noliktavas aprīkojumu ražo viens no pasaulē atzītākajiem un pazīstamākajiem zīmoliem — Doosan. Šī ražotāja dakšveida iekrāvēju būtiskākās priekšrocības:

 • Efektīva bremzēšanas sistēma;
 • Bremzes bez traucējumiem kalpo līdz 10 000 darba stundām;
 • Spēja absorbēt lielu enerģijas daudzumu bez pārkaršanas;
 • Izturība pret agresīvu vidi;
 • Lietošanas ērtums;
 • Zems šasijas siluets ar augstu pārsegu;
 • Zems smaguma centrs labākai stabilitātei.
Izvēloties sava uzņēmuma specifikai piemērotāko iekrāvēju, jāņem vērā vairāki faktori, tādi kā maksimālā mašīnas celtspēja un motora jauda, maksimālais celšanas augstums, operatora drošība darba laikā, kā arī detalizēta tehniskā specifikācija. Jūsu uzņēmumam atbilstošāko aprīkojuma veidu palīdzēs izvēlēties SIA "Baltic Tractor", kas ir Yanmar, Doosan autorizēts pārstāvis Latvijā.
0
Feed

Komentēt